Moravskoslezský
krajský svaz házené

Organizační pracovníci oddílů MS KSH

  Adresář oddílů a organizačních pracovníků  
         
  1 1. SC Bohumín 98  Jaroslav Kalous kalous.jarda@seznam.cz
        MOBIL 775 931 119
         
  2 Pepino SKP Fr.-Místek Břetislav Šoltys skp@skp.cz
        MOBIL 731 558 642
         
  3 TJ Slovan Havířov Tomáš Bárta handball@email.cz
        MOBIL 725 583 282
         
  4 HC Hlučín Martin Schmack schmack@seznam.cz
        MOBIL 604 361 048
         
  5 TJ Sokol Hrabůvka Tomáš Bárta handball@email.cz
        MOBIL 725 583 282
         
  6 HCB Karviná Jana Hajžmanová hajzmanova@volny.cz
        MOBIL 732 735 363
         
  7 MHK Karviná Petr Pomahač petapomahacu@seznam.cz
        MOBIL 739 368 716
         
  8 TJ Sokol Karviná Lada Wojaczková Ladawo@seznam.cz
        MOBIL 604 642 941
         
  9 TJ Sokol Klimkovice Michal Janečka hazenasokolklimkovice@seznam.cz
        MOBIL 736 413 727
         
  10 KH Kopřivnice Ing. Jan Martínek kh.koprivnice@cmail.cz
        MOBIL 732 479 129
         
  11 TJ Sokol Krmelín Martin Kunát kunatm@seznam.cz
        MOBIL 739 088 763
         
  12 TJ Nový Jičín Petr Jaroň info@novyjicin-hazena.cz
      www.novyjicin-hazena.cz MOBIL 724 063 645
         
  13 SK P.E.M.A. Opava Vladislava Feilhauerová vladkafeilhauerova@seznam.cz
        MOBIL 604 423 631
         
  14 TJ Meteor Orlová Petr Agel petr.agel@centrum.cz
        MOBIL 775 634 238
         
  15 HC Ostrava Jaroslav Maciolek junior94team@seznam.cz
        MOBIL 774 369 101
         
  16 TJ Sokol Ostrava Petr Hrdina p.hrdina@spseiostrava.cz
        MOBIL 737 388 507
         
  17 TJ Sokol Ostrava-Zábřeh Tomáš Bárta handball@email.cz
        MOBIL 725 583 282
         
  18 Házená Paskov Jiří Štefek stefek5@seznam.cz
        MOBIL 603 274 288
         
  19 SKH Polanka n. O. Tomáš Petruška tomas.petruska@seznam.cz
        MOBIL: 605 869 985
         
  20 TJ Sokol Poruba Aleš Trojka hazena@sokolporuba.cz
        MOBIL 725 595 413
         
  21 TJ Loko Suchdol Ing. Iva Žitníková iva.zitnikova@centrum.cz
        MOBIL 605 569 026
         
  22 Sokol Trnávka Martin Bula Martin.Bula@seznam.cz
        MOBIL 723 711 408
         
  23 TJ TŽ Třinec Jan Zamarski johnyzamar@seznam.cz
        MOBIL 739 232 053
         
    Oddíly z jiných krajů    
         
    SK Droždín Ing. Pavel Spurný pavel.spurny@szpi.gov.cz
        MOBIL 731 426 524
         
    TJ Sokol Horka nad Moravou Libor Žůrek Hazena-Horka@email.cz
        MOBIL 777 550 638
         
    TJ Holešov B Richard Buček richardhazena@seznam.cz
        MOBIL 606 584 440
         
    TJ Senice na Hané Jitka Riedingerová hazena.senice@seznam.cz
        MOBIL 720 177 698
         
    TJ Handball Valašské  Bc. Aleš Zwettler zwettal@seznam.cz
    Meziříčí   MOBIL 603 322 121
         
         
         
         
         
         
         
         
         
    Kontakty MS KO Česká unie sportu  
    MS KO ČUS Ostrava Jiří Vlček mskraj.cus@volny.cz
    Vítkovická 3083/1   tel. 596 625 756
    702 00  Ostrava Dagmar Vysloužilová vyslouzilova.cus@volny.cz
        tel. 596 635 195
         
    Kontakty ČSH    
    Český svaz házené Petra Korandová korandova@chf.cz
    Bolzanova 1615/1 Stanislav Svoboda svoboda@chf.cz
    110 00 Praha 1   resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png
tel. 273 160 086